mérk.
kódsz.
dátum idő mérkőzés helyszíne mérkőző csapatok osztály küldendő személyzet
hunu14_jas_252019-05-2015:30Békés Karacs Teréz Ált. Isk.Békési SZSKKisújszállási SEMegyei Serdülő Fiú (U14) keresztjátékJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2: Papy Zsolt
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
F1PF-92022019-05-2017:30Miskolc Miskolci Egyetemi KörcsarnokMiskolci EAFCBudafokNB.I. "B"Jv. 1: Rácz Zsolt
Jv. 2: Gál János
Jv. 3: Drenyovszki Dániel
VB eln. Farkas János
Jv. ell
whunu16_jas_182019-05-2116:30Kisújszállás Móricz Zs. GimnáziumKisújszállási SE "A"Szolnoki Sportcentrum "A"Megyei Kadett Leány (U16)Jv. 1: Mile Gábor (x)
Jv. 2: Rideg László
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
whunu16_jas_12019-05-2118:15Kisújszállás Móricz Zs. GimnáziumSzolnoki Sportcentrum "A"Kisújszállási SE "B"Megyei Kadett Leány (U16)Jv. 1: Mile Gábor
Jv. 2: Rideg László
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu11_jas_182019-05-2117:30Szolnok Széchenyi krt.-i Ált. Isk.JKSE KengurukSzecska BikákMegyei Előkészítő (U11)Jv. 1: Farkas János
Jv. 2: Szappanos Máté
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu14_jas_322019-05-2116:50Szolnok Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnoki Sportcentrum U16L vk.Szolnoki KA "C" vk.Megyei Serdülő Fiú (U14) VII-VIII. helyosztóJv. 1: Fenyvesi Zénó
Jv. 2: Terjéki András
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
whunu16_jas_122019-05-2217:30Kisújszállás Móricz Zs. GimnáziumKisújszállási SE "A"Szolnoki Sportcentrum "B"Megyei Kadett Leány (U16)Jv. 1: Drenyovszki Dániel (x)
Jv. 2: Mezei Tibor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
whunu16_jas_62019-05-2218:30Kisújszállás Móricz Zs. GimnáziumKisújszállási SE "B"Szolnoki Sportcentrum "B"Megyei Kadett Leány (U16)Jv. 1: Drenyovszki Dániel
Jv. 2: Mezei Tibor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
F1ZF-40022019-05-2218:00Salgótarján Salgótarjáni Városi SportcsarnokSalgótarjánBajai BácskaNB.I. "B"Jv. 1: Fodor Attila
Jv. 2: Rácz Zsolt
Jv. 3:
VB eln. Farkas János
Jv. ell
2019-05-2315:00Debrecen Oláh Gábor utcai SportcsarnokZTE KKDebreceni KANemzeti Serdülő Bajnokság U14 fiúJv. 1: Szőcs Béla
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-05-2319:30Debrecen Oláh Gábor utcai SportcsarnokZsíros AkadémiaKecskeméti KANemzeti Serdülő Bajnokság U14 fiúJv. 1: Szőcs Béla
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hun_jas_dsl_62019-05-2315:00Karcag Városi SportcsarnokKarcag NagykunBékési ÁFÉSZ SE vk.DSZE Középiskolás leányJv. 1: Fehérvári Gergely (x)
Jv. 2: Rideg László
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hun_jas_dsl_52019-05-2316:00Karcag Városi SportcsarnokKisújszállási SE - MóriczBékési ÁFÉSZ SE vk.DSZE Középiskolás leányJv. 1: Fenyvesi Zénó
Jv. 2: Rideg László
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hun_jas_dsl_42019-05-2317:00Karcag Városi SportcsarnokKarcag NagykunKisújszállási SE - MóriczDSZE Középiskolás leányJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2: Fenyvesi Zénó
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FFI1042019-05-2318:45Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaBKG-SZEKLehel KosársuliMegyei Felnőtt Férfi Play-offJv. 1: Rácz Zsolt
Jv. 2: Drenyovszki Dániel
Jv. 3: Zahorán Kitti
VB eln. Bernáth András
Jv. ell
hunu12_jas_402019-05-2316:00Szolnok Verseghy Ferenc GimnáziumKisújszállási AprókákSzolnoki Rókák vk.Megyei Gyermek (U12) VII-IX. helyosztóJv. 1: Pál Szabó Sándor (x)
Jv. 2: Terjéki András
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu12_jas_412019-05-2317:00Szolnok Verseghy Ferenc GimnáziumLehel KosársuliKisújszállási AprókákMegyei Gyermek (U12) VII-IX. helyosztóJv. 1: Pál Szabó Sándor
Jv. 2: Gyenge Gábor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu12_jas_422019-05-2318:00Szolnok Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnoki Rókák vk.Lehel KosársuliMegyei Gyermek (U12) VII-IX. helyosztóJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2: Terjéki András
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu11_jas_192019-05-2314:30Szolnok Zöld HázSzecska BikákSzolnoki SasokMegyei Előkészítő (U11)Jv. 1: Zahorán Kitti
Jv. 2: Bujáki Dániel
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hun_jas_dsz_342019-05-2318:10Törökszentmiklós Bercsényi Gimn.Törökszentmiklósi KSE vk.Szolnoki MÁV SE vk.DSZE Középiskolás fiú "B" csoportJv. 1: Mile Gábor
Jv. 2: Mezei Tibor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FFI1032019-05-2420:15Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnoki Olaj KK U23Szolnoki Baglyok SEMegyei Felnőtt Férfi Play-offJv. 1: Fodor Attila
Jv. 2: Rácz Zsolt
Jv. 3: Fehérvári Gergely
VB eln. Balogh László
Jv. ell
2019-05-2410:00Szolnok Zöld HázABDiákolimpia IV. kcs. leányJv. 1: Szpiró Balázs (x)
Jv. 2: Gyenge Gábor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-05-2411:15Szolnok Zöld HázCDDiákolimpia IV. kcs. leányJv. 1: Szpiró Balázs
Jv. 2: Gyenge Gábor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-05-2412:30Szolnok Zöld HázvesztesvesztesDiákolimpia IV. kcs. leányJv. 1: Zahorán Kitti (x)
Jv. 2: Fenyvesi Zénó
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-05-2413:45Szolnok Zöld HázgyőztesgyőztesDiákolimpia IV. kcs. leányJv. 1: Zahorán Kitti
Jv. 2: Fenyvesi Zénó
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell