mérk.
kódsz.
dátum idő mérkőzés helyszíne mérkőző csapatok osztály küldendő személyzet
FFI0012019-10-1420:00Jászberény Bercsényi SportcsarnokLehel KosársuliTiszakécske VSEMegyei Felnőtt Férfi Alapszakasze Jegyzőkönyv: Ulviczki Nikolett
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Gömöri Zsolt
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Szabó Martin
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
hunu12_jas_32019-10-1516:15Kisújszállás Arany J. Ált. Isk.Kisújszállási SE AprókákJKSE Kosársuli U12Megyei Gyermek (U12)e Jegyzőkönyv: Baczuk Virág
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Bácsi Anita
Támadó időmérő: Bácsi Anita
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FRJD-30232019-10-1518:30Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KA/BNagykőrösi SólymokRegionális junior fiú U18e Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Ulviczki Nikolett
Időmérő: Földi Alexandra
Támadó időmérő: Földi Alexandra
Táblakezelő: Kapocsi Eszter
Statisztikus 1: Farkas Ádám
Statisztikus 2: Farkas Dávid
Statisztikus 3:
hunu11_jas_12019-10-1616:15Jászberény Rákóczi úti Ált. Isk.Lehel Kosársuli U11 ASzolnoki SasokMegyei Előkészítő (U11) "A" csoporte Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Szabó Martin
Támadó időmérő:
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FFI0102019-10-1617:30Szolnok B.Nagy Pál (Véső úti) SPCSSzolnoki MÁV SELehel KosársuliMegyei Felnőtt Férfi Alapszakasze Jegyzőkönyv: Mile-Kurucz Júlia
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Földvári Melitta
Támadó időmérő: Földvári Melitta
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FFI0132019-10-1719:30Karcag Városi SportcsarnokKarcagi SETiszakécske VSEMegyei Felnőtt Férfi Alapszakasze Jegyzőkönyv: Kálmán Melinda
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Csíkos Lilla
Támadó időmérő: Csíkos Lilla
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
2019-10-1815:15Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnoki Olaj KKDebreceni EACMFB U20 férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Mile-Kurucz Júlia
Időmérő: Pál-Szabó Dávid
Támadó időmérő: Pál Szabó Sándor
Táblakezelő: Hegedűs Mária
Statisztikus 1: Farkas Dávid
Statisztikus 2: Hoppál Előd
Statisztikus 3: Kapocsi Eszter
F1AF00462019-10-1818:00Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnoki OlajbányászDEACNB.I. "A" férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Mile-Kurucz Júlia
Támadó időmérő: Pál-Szabó Dávid
Táblakezelő: Hegedűs Mária
Statisztikus 1: Farkas Dávid
Statisztikus 2: Hoppál Előd
Statisztikus 3: Farkas Ádám
hunu12_jas_42019-10-1816:00Szolnok Zöld HázSzecska SzöcskékSzolnoki KA U12Megyei Gyermek (U12)e Jegyzőkönyv: Ulviczki Nikolett
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Deme Zsófia
Támadó időmérő: Deme Zsófia
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OKEC-10212019-10-1910:00Jászberény Apponyi Ált. Isk.Lehel KosársuliSzolnoki SasokOrszágos Kenguru Bajnokság U11e Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Szabó Martin
Támadó időmérő:
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OKEC-10222019-10-1911:30Jászberény Apponyi Ált. Isk.Szolnoki SasokACS Baschet Star fehér OradeaOrszágos Kenguru Bajnokság U11e Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Szabó Martin
Támadó időmérő:
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OKEC-10232019-10-1913:00Jászberény Apponyi Ált. Isk.ACS Baschet Star fehér OradeaLehel KosársuliOrszágos Kenguru Bajnokság U11e Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Szabó Martin
Támadó időmérő:
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
2019-10-1915:15Jászberény Bercsényi SportcsarnokJászberényi KSEPécsi VSKMFB U20 férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Gömöri Zsolt
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Pap Gergő
Statisztikus 1: Sebestény Dóra
Statisztikus 2: Kovács Dániel
Statisztikus 3:
F1AF00452019-10-1918:00Jászberény Bercsényi SportcsarnokJászberényi KSEPVSK-VEOLIA NB.I. "A" férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Gömöri Zsolt
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Pap Gergő
Statisztikus 1: Sebestény Dóra
Statisztikus 2: Kovács Dániel
Statisztikus 3:
FOSA-20712019-10-1910:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaSzolnoki KA/AVásárhelyi KosársuliNemzeti serdülő bajnokság U14 fiúe Jegyzőkönyv: Kapocsi Eszter
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Földvári Melitta
Támadó időmérő: Földvári Melitta
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FOSA-20722019-10-1912:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaKecskeméti KA/BSzolnoki KA/BNemzeti serdülő bajnokság U14 fiúe Jegyzőkönyv: Kapocsi Eszter
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Földvári Melitta
Támadó időmérő: Földvári Melitta
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FOSA-20732019-10-1914:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolavesztesvesztesNemzeti serdülő bajnokság U14 fiúe Jegyzőkönyv: Kapocsi Eszter
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Hoppál Előd
Támadó időmérő: Hoppál Előd
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FOSA-20742019-10-1916:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolagyőztesgyőztesNemzeti serdülő bajnokság U14 fiúe Jegyzőkönyv: Kapocsi Eszter
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Hoppál Előd
Támadó időmérő: Hoppál Előd
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FOJK-10532019-10-1911:00Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KAKecskeméti KAKiemelt junior U18 fiúe Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Deme Zsófia
Időmérő: Szpiró Balázs
Támadó időmérő: Szpiró Balázs
Táblakezelő: Imre Noémi
Statisztikus 1: Farkas Ádám
Statisztikus 2: Burai Tibor
Statisztikus 3:
FRKD-40232019-10-1913:00Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KA/AKecskeméti KA/BRegionális kadett fiú U16e Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Deme Zsófia
Időmérő: Földi Alexandra
Támadó időmérő: Földi Alexandra
Táblakezelő: Imre Noémi
Statisztikus 1: Farkas Ádám
Statisztikus 2: Burai Tibor
Statisztikus 3:
FFI0172019-10-2015:30Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaBKG-SZEKJKSE ÖregfiúkMegyei Felnőtt Férfi Alapszakasze Jegyzőkönyv: Kapocsi Eszter
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Földvári Melitta
Támadó időmérő: Földvári Melitta
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OKEC-10412019-10-2010:30Szolnok Széchenyi krt.-i Ált. Isk.Szecska BikákACS Baschet Star kék OradeaOrszágos Kenguru Bajnokság U11e Jegyzőkönyv: Halmai Norbert
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Kapocsi Eszter
Támadó időmérő:
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OKEC-10422019-10-2012:00Szolnok Széchenyi krt.-i Ált. Isk.ACS Baschet Star kék OradeaSzedeák KarolinaOrszágos Kenguru Bajnokság U11e Jegyzőkönyv: Halmai Norbert
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Kapocsi Eszter
Támadó időmérő:
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OKEC-10432019-10-2013:30Szolnok Széchenyi krt.-i Ált. Isk.Szedeák KarolinaSzecska BikákOrszágos Kenguru Bajnokság U11e Jegyzőkönyv: Halmai Norbert
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Kapocsi Eszter
Támadó időmérő:
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
F1ZF00582019-10-2013:00Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnoki Olajbányász U23Ceglédi KENB.I. "B" férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Balogh Orsolya
Időmérő:
Támadó időmérő: Földvári Melitta
Táblakezelő: Ulviczki Nikolett
Statisztikus 1: Farkas Dávid
Statisztikus 2: Hoppál Előd
Statisztikus 3: Farkas Ádám
FFI0802019-10-2010:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnoki Olaj KK AmatőrCeglédi KE II.Megyei Felnőtt Férfi Alapszakasze Jegyzőkönyv: Mile-Kurucz Júlia
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Kohári Attila
Támadó időmérő: Pál Szabó Sándor
Táblakezelő: Balogh Orsolya
Statisztikus 1: Farkas Dávid
Statisztikus 2: Hoppál Előd
Statisztikus 3: