mérk.
kódsz.
dátum idő mérkőzés helyszíne mérkőző csapatok osztály küldendő személyzet
2019-09-1718:30Jászberény Bercsényi SportcsarnokJászberényi KSEMAFCFelkészülési felnőtt férfiJv. 1: Rácz Zsolt
Jv. 2: Gál János
Jv. 3: Drenyovszki Dániel
VB eln.
Jv. ell
hun_jas_six_152019-09-1820:30Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaSzolnoki Baglyok SEBKG-SZEKSEMIX Kupa - Bakos Róbert emléktornaJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2: Szőcs Béla
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1817:30Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnoki OlajbányászKecskemétFelkészülési felnőtt férfiJv. 1: Fodor Attila
Jv. 2: Rácz Zsolt
Jv. 3: Drenyovszki Dániel
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1813:00Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok SzegőSzolnok Széchenyi ÁI.Tiszaligeti Napok ÁI. leányJv. 1: Gyenge Gábor (x)
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1813:25Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok SzandaszőlősSzolnok SzegőTiszaligeti Napok ÁI. leányJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1813:50Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok Széchenyi ÁI.Szolnok SzandaszőlősTiszaligeti Napok ÁI. leányJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1814:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok SzandaszőlősSzolnok KassaiTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1814:50Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok RákócziSzolnok Széchenyi ÁI.Tiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Tóth Viktor (x)
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1815:10Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok KassaiSzolnok SzegőTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1815:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok SzandaszőlősSzolnok Széchenyi ÁI.Tiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1815:50Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok SzegőSzolnok RákócziTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1816:10Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok Széchenyi ÁI.Szolnok KassaiTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1816:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok SzegőSzolnok SzandaszőlősTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Fenyvesi Zénó (x)
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1816:50Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok RákócziSzolnok KassaiTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Fenyvesi Zénó
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1817:10Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok Széchenyi ÁI.Szolnok SzegőTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Fenyvesi Zénó
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1817:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok RákócziSzolnok SzandaszőlősTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Fenyvesi Zénó
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1916:00Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnoki Olajbányász/BMiskolci EAFCFelkészülési felnőtt férfiJv. 1: Fodor Attila
Jv. 2: Rácz Zsolt
Jv. 3: Drenyovszki Dániel
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1912:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok SzandaszőlősSzolnok KassaiTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Tóth Viktor (x)
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1912:50Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok FiumeiSzolnok Széchenyi ÁI.Tiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1913:10Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok KassaiSzolnok KőrösiTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1913:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok SzandaszőlősSzolnok Széchenyi ÁI.Tiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Gyenge Gábor (x)
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1913:50Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok KőrösiSzolnok FiumeiTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1914:10Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok Széchenyi ÁI.Szolnok KassaiTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1914:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok KőrösiSzolnok SzandaszőlősTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1914:50Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok FiumeiSzolnok KassaiTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Fenyvesi Zénó (x)
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1915:10Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok Széchenyi ÁI.Szolnok KőrösiTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Fenyvesi Zénó
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-1915:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnok FiumeiSzolnok SzandaszőlősTiszaligeti Napok ÁI. fiúJv. 1: Fenyvesi Zénó
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
F1ZF-00142019-09-2018:30Cegléd Gál József SportcsarnokCeglédi KEBonyhádNB.I. "B" férfiJv. 1: Gál János
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2117:30Karcag Városi SportcsarnokJNSZ U13 válogatott leányKarcagi SE U16 leányFelkészülési mérkőzésJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2: Szappanos Máté
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2108:30Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok PálfySzolnok Széchenyi GimnáziumTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Gyenge Gábor (x)
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2108:55Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok VásárhelyiSzolnok KereskedelmiTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2109:20Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok VargaSzolnok BarossTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2109:45Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok GépipariSzolnok VerseghyTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2110:10Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok Széchenyi GimnáziumSzolnok VargaTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Gyenge Gábor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2110:35Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok VerseghySzolnok VásárhelyiTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Tóth Viktor (x)
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2111:00Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok BarossSzolnok PálfyTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2111:25Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok KereskedelmiSzolnok GépipariTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2111:50Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok VargaSzolnok PálfyTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2112:15Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok VerseghySzolnok KereskedelmiTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Tóth Viktor
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2112:40Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok BarossSzolnok Széchenyi GimnáziumTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Fehérvári Gergely (x)
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2113:05Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnok VásárhelyiSzolnok GépipariTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2113:30Szolnok Tiszaligeti Sportcsarnok7. helyért7. helyértTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2113:55Szolnok Tiszaligeti Sportcsarnok5. helyért5. helyértTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2114:20Szolnok Tiszaligeti Sportcsarnok3. helyért3. helyértTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2114:45Szolnok Tiszaligeti Sportcsarnok1. helyért1. helyértTiszaligeti Napok középiskolás fiúJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2115:00Szolnok Zöld HázSzolnoki MÁV SEDebreceni EACFelkészülési felnőtt nőiJv. 1: Kovács Csaba
Jv. 2: Fenyvesi Zénó
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2210:00Karcag Városi SportcsarnokKarcagi SEDerecske IFE KKZádor-híd Kupa felnőtt férfiJv. 1: Drenyovszki Dániel (x)
Jv. 2: Szőcs Béla
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2211:30Karcag Városi SportcsarnokDerecske IFE KKKarcagi SE U18Zádor-híd Kupa felnőtt férfiJv. 1: Szőcs Béla
Jv. 2: Gyenge Gábor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2213:00Karcag Városi SportcsarnokKarcagi SEKarcagi SE U18Zádor-híd Kupa felnőtt férfiJv. 1: Drenyovszki Dániel
Jv. 2: Gyenge Gábor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hun_jas_six_162019-09-2210:00Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnoki Olaj KK U23Szolnoki KA U50SEMIX Kupa - Bakos Róbert emléktornaJv. 1: Gál János
Jv. 2: Fehérvári Gergely
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2019-09-2214:30Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnoki Olaj KK B U20Concordia Motax KC Pápa U20MFB U20 férfiJv. 1: Mile Gábor
Jv. 2: Fenyvesi Zénó
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell