mérk.
kódsz.
dátum idő mérkőzés helyszíne mérkőző csapatok osztály küldendő személyzet
FFI1022020-02-1718:50Szentes Dr. Papp László Városi SportcsarnokSzolnoki Baglyok SESzentesi KKMegyei Felnőtt Férfi AlapszakaszJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2: Pál Szabó Sándor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FRJD-70622020-02-1717:00Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KA/BBékési SZSKRegionális junior fiú U18Jv. 1: Mezei Tibor
Jv. 2: Fenyvesi Zénó
Jv. 3:
VB eln. Balogh László
Jv. ell
hunu16_jas_422020-02-1719:15Szolnok Zöld HázSzolnoki KA U16 BKisújszállási SEMegyei Kadett Fiú (U16)Jv. 1: Szabó László
Jv. 2: Tóth Viktor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu16_jas_72020-02-1817:00Cegléd Török János Mezőgazdasági SZKICKE U16Lehel Kosársuli U16Megyei Kadett Fiú (U16)Jv. 1: Fodor Attila
Jv. 2: Rácz Zsolt
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
whunu16_jas_162020-02-1817:00Hódmezővásárhely SZTE Mezőgazdasági FőiskolaHSA 2005Kisújszállási SEMegyei Kadett Leány (U16)Jv. 1: Barabás Dorina
Jv. 2: Dr.Márok Soma
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FFI0992020-02-1820:00Jászberény Bercsényi SportcsarnokLehel KosársuliKarcagi SEMegyei Felnőtt Férfi AlapszakaszJv. 1: Mezei Tibor
Jv. 2: Fenyvesi Zénó
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu11_jas_262020-02-1815:30Karcag Városi SportcsarnokKarcagi SE KissasokTószegi TigrisekMegyei Előkészítő (U11) "B" csoportJv. 1: Drenyovszki Dániel
Jv. 2: Kara Zsombor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FRJE-81432020-02-1818:15Karcag Városi SportcsarnokKarcagi SEDebreceni KA/BRegionális junior fiú U18Jv. 1: Drenyovszki Dániel
Jv. 2: Kovács Csaba
Jv. 3:
VB eln. Hegedűs Mária
Jv. ell
whunu14_jas_22020-02-1816:00Szeged Radnóti Miklós GimnáziumSzeged KE "B"Szolnoki Sportcentrum "A"Megyei Serdülő Leány (U14)Jv. 1: Boros Eszter
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
LRKD-40412020-02-1818:00Szolnok B.Nagy Pál (Véső úti) SPCSSzolnoki SportcentrumCeglédi EKKRegionális kadett leány U16Jv. 1: Pál Szabó Sándor
Jv. 2: Gyenge Gábor
Jv. 3:
VB eln. Bernáth András
Jv. ell
2020-02-1809:00Szolnok Széchenyi krt.-i Ált. Isk.Szolnok Széchenyi ÁI.Szolnok SzegőDiákolimpia IV. kcs. leányJv. 1: Mile Gábor
Jv. 2: Terjéki András
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-1810:00Szolnok Széchenyi krt.-i Ált. Isk.Szolnok SzegőSzolnok SzandaszőlősDiákolimpia IV. kcs. leányJv. 1: Tóth Viktor (x)
Jv. 2: Terjéki András
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-1811:00Szolnok Széchenyi krt.-i Ált. Isk.Szolnok SzandaszőlősSzolnok Széchenyi ÁI.Diákolimpia IV. kcs. leányJv. 1: Mile Gábor
Jv. 2: Tóth Viktor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
whunu16_jas_172020-02-1917:00Hódmezővásárhely SZTE Mezőgazdasági FőiskolaHSA 2005Szeged KE "B"Megyei Kadett Leány (U16)Jv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
F1ZF-02372020-02-1919:00Kecskemét Mercedes-Benz SportakadémiaKTE U23Békési SZSKNB.I. "B" férfiJv. 1: Drenyovszki Dániel
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln. Balogh László
Jv. ell
whunu16_jas_92020-02-1917:30Kisújszállás Móricz Zs. GimnáziumKisújszállási SEKarcagi SEMegyei Kadett Leány (U16)Jv. 1: Fenyvesi Zénó
Jv. 2: Kara Zsombor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FRJD-70232020-02-1918:30Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KA/BSzedeákRegionális junior fiú U18Jv. 1: Szabó László
Jv. 2: Mezei Tibor
Jv. 3:
VB eln. Farkas János
Jv. ell
FRKDK-10232020-02-2018:30Békéscsaba Lencsési Általános IskolaBékéscsabai KKBékési SZSKRegionális kadett fiú U16Jv. 1: Kovács Csaba
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu11_jas_252020-02-2014:30Kisújszállás Arany J. Ált. Isk.Kisújszállási SESzecska SzöcskékMegyei Előkészítő (U11) "B" csoportJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2: Kara Zsombor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hun_jas_dsz_262020-02-2018:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokMezőtúri Ref. Koll. - Túri DSE "B"Karcag VarróDSZE Középiskolás fiú "A" csoportJv. 1: Pál Szabó Sándor
Jv. 2: Kara Zsombor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2009:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaSzolnok KőrösiSzolnok SzegőDiákolimpia III. kcs. leányJv. 1: Mile Gábor (x)
Jv. 2: Terjéki András
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2010:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaSzolnok Széchenyi ÁI.Szolnok SzandaszőlősDiákolimpia III. kcs. leányJv. 1: Mile Gábor
Jv. 2: Terjéki András
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2011:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaSzolnok SzandaszőlősSzolnok KőrösiDiákolimpia III. kcs. leányJv. 1: Mile Gábor
Jv. 2: Terjéki András
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2012:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaSzolnok Széchenyi ÁI.Szolnok SzegőDiákolimpia III. kcs. leányJv. 1: Szpiró Balázs (x)
Jv. 2: Tóth Viktor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2013:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaSzolnok KőrösiSzolnok Széchenyi ÁI.Diákolimpia III. kcs. leányJv. 1: Szpiró Balázs
Jv. 2: Tóth Viktor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2014:00Szolnok Kőrösi Csoma Általános IskolaSzolnok SzegőSzolnok SzandaszőlősDiákolimpia III. kcs. leányJv. 1: Szpiró Balázs
Jv. 2: Tóth Viktor
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FRKD-00122020-02-2018:30Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KA/BSzolnoki KA/ARegionális kadett fiú U16Jv. 1: Rácz Zsolt
Jv. 2: Fehérvári Gergely
Jv. 3:
VB eln. Balogh László
Jv. ell
hunu14_jas_232020-02-2016:45Szolnok Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnoki KA U14 CLehel Kosársuli U14 AMegyei Serdülő Fiú (U14)Jv. 1: Mezei Tibor
Jv. 2: Szabó László
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu11_jas_102020-02-2014:30Szolnok Zöld HázSzecska BikákSzolnoki SasokMegyei Előkészítő (U11) "A" csoportJv. 1: Rácz Zsolt
Jv. 2: Fenyvesi Zénó
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FFI0982020-02-2020:00Szolnok Zöld HázSPCSzolnoki Olaj KK AmatőrMegyei Felnőtt Férfi AlapszakaszJv. 1: Fodor Attila
Jv. 2: Szabó László
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FFI0672020-02-2018:45Tiszakécske Kosárlabda SportcsarnokTiszakécske VSELehel KosársuliMegyei Felnőtt Férfi AlapszakaszJv. 1: Drenyovszki Dániel
Jv. 2: Fenyvesi Zénó
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2109:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokKarcag NagykunDebrecenReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2110:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokKisújszállás MóriczKiskunhalasReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2111:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokBudapest Baár-MadasKecskemétReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2112:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokKunszentmiklósKarcag NagykunReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2113:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokA1, A2 gy.A3, A4 gy.Református Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2114:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokKunszentmiklósDebrecenReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2115:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokA1, A2 v.A3, A4 v.Református Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2116:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokA1B2Református Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2117:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokB1A2Református Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2118:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokA4B3Református Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2109:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokKézdivásárhelyMezőtúrReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2110:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokDebrecenKisújszállás MóriczReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2111:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokKézdivásárhelyBudapest Baár-MadasReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2112:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokKunszentmiklósDebrecenReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2113:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokBudapest Baár-MadasMezőtúrReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2114:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokKunszentmiklósKisújszállás MóriczReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2115:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokA3B3Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2116:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokA1B1Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2117:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokC1D1Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2118:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokA2B2Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2119:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokC3D3Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2109:00Mezőtúr Városi SportcsarnokHódmezővásárhelyHevesReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2110:00Mezőtúr Városi SportcsarnokKarcag NagykunKecskemétReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2111:00Mezőtúr Városi SportcsarnokHódmezővásárhelyKunszentmiklósReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2112:00Mezőtúr Városi SportcsarnokNagykőrösKarcag NagykunReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2113:00Mezőtúr Városi SportcsarnokKunszentmiklósHevesReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2114:00Mezőtúr Városi SportcsarnokNagykőrösKecskemétReformátus Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2115:00Mezőtúr Városi SportcsarnokC2D2Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
hunu11_jas_232020-02-2114:30Szolnok B.Nagy Pál (Véső úti) SPCSSzecska SzöcskékTószegi TigrisekMegyei Előkészítő (U11) "B" csoportJv. 1: Rácz Zsolt
Jv. 2: Fehérvári Gergely
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FFI1012020-02-2120:00Törökszentmiklós Bercsényi Gimn.Törökszentmiklósi KSEJKSE ÖregfiúkMegyei Felnőtt Férfi AlapszakaszJv. 1: Fodor Attila
Jv. 2: Rácz Zsolt
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2208:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokA2, B2 v.C2, D2 v.Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2209:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokA2, B2 gy.C2, D2 gy.Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2210:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokA3, B2 v.C3, D3 v.Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2211:00Mezőtúr Főiskolai SportcsarnokA3, B3 gy.C3, D3 gy.Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2208:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokA3B3Református Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2209:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokA1, B2 v.B1, A2 v.Református Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2210:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokA1, B1 v.C1, D1 v.Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2211:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokA1, B2 gy.B1, A2 gy.Református Középiskolák Országos Bajnoksága leányJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2212:00Mezőtúr Református Kollégium - SportcsarnokA1, B1 gy.C1, D1 gy.Református Középiskolák Országos Bajnoksága fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
F1PF-02152020-02-2217:00Nagykőrös Kossuth Lajos Általános IskolaNagykőrösSalgótarjánNB.I. "B" férfiJv. 1: Fodor Attila
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
2020-02-2214:00Szolnok B.Nagy Pál (Véső úti) SPCSMegyei U14 leány válogatottSzolnoki KA/B fiúFelkészülési mérkőzésJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FOJR-20512020-02-2215:00Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KA/AFalcoKiemelt junior U18 fiúJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln. Hegedűs Mária
Jv. ell
2020-02-2218:00Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnoki OlajbányászSzegedFelkészülési felnőtt férfiJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
F1ZF-01962020-02-2318:00Békéscsaba Evangélikus GimnáziumBékési SZSKPécsi NKANB.I. "B" férfiJv. 1: Gál János
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln. Farkas János
Jv. ell
F2KE-01722020-02-2317:00Békéscsaba Lencsési Általános IskolaBékéscsabai KKBékési SZSK U23NB.II. férfiJv. 1: Fehérvári Gergely
Jv. 2: Szőcs Béla
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FRJE-70232020-02-2310:00Jászberény Apponyi Ált. Isk.Lehel KosársuliMiskolci EAFC/ARegionális junior fiú U18Jv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln. Bernáth András
Jv. ell
FFI0972020-02-2313:00Szolnok B.Nagy Pál (Véső úti) SPCSBKG-SZEKTiszakécske VSEMegyei Felnőtt Férfi AlapszakaszJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell
FFI0142020-02-2311:00Szolnok Tiszavirág ArénaCeglédi KE II.Szolnoki Olaj KK AmatőrMegyei Felnőtt Férfi AlapszakaszJv. 1:
Jv. 2:
Jv. 3:
VB eln.
Jv. ell