mérk.
kódsz.
dátum idő mérkőzés helyszíne mérkőző csapatok osztály küldendő személyzet
2021-01-1916:00Jászberény Bercsényi SportcsarnokJászberényi KSEDebreceni EACMFB U20 férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Kövér Ádám
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Szabó Martin
Statisztikus 1: Sebestény Dóra
Statisztikus 2: Pap Gergő
Statisztikus 3:
2021-01-1919:00Jászberény Bercsényi SportcsarnokJászberényi KSEDEACNB.I. "A" férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Kövér Ádám
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Szabó Martin
Statisztikus 1: Sebestény Dóra
Statisztikus 2: Pap Gergő
Statisztikus 3:
LRJK-00622021-01-1917:00Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSzolnoki MÁV SECeglédi EKKRegionális junior leány U18e Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Hegedűs Mária
Időmérő: Imre Noémi
Támadó időmérő: Imre Noémi
Táblakezelő: Lőcsei Eszter
Statisztikus 1: Földi Alexandra
Statisztikus 2: Ratkai Kitti
Statisztikus 3:
2021-01-1918:00Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnoki OlajbányászEgis KörmendNB.I. "A" férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Földvári Melitta
Támadó időmérő: Pál Szabó Sándor
Táblakezelő: Pál-Szabóné Ulviczki Nikolett
Statisztikus 1: Farkas Ádám
Statisztikus 2: Kapocsi Eszter
Statisztikus 3: Farkas Dávid
2021-01-1914:45Szolnok Tiszavirág ArénaSzolnoki Olaj KKKörmendMFB U20 férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Mile-Kurucz Júlia
Időmérő: Földvári Melitta
Támadó időmérő: Pál Szabó Sándor
Táblakezelő: Pál-Szabóné Ulviczki Nikolett
Statisztikus 1: Szpiró Balázs
Statisztikus 2: Kapocsi Eszter
Statisztikus 3:
FOKD-11112021-01-2018:30Jászberény Bercsényi SportcsarnokLehel KosársuliMAFC/AFőtábla kadett U16 fiúe Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Szabó Martin
Időmérő: Kövér Ádám
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Liszi Vanda Sára
Statisztikus 1: Sebestény Dóra
Statisztikus 2: Pap Gergő
Statisztikus 3:
LRKK-10812021-01-2118:00Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSzolnoki Sportcentrum/AFélegyházi TSIRegionális kadett leány U16e Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Donkó Anna
Időmérő: Mile Gábor
Támadó időmérő: Mile Gábor
Táblakezelő: Nagy Szilvia
Statisztikus 1: Földi Alexandra
Statisztikus 2: Kapocsi Eszter
Statisztikus 3:
FFI0772021-01-2120:30Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSzolnoki Baglyok SESzolnoki Olaj KK U23Megyei Felnőtt Férfi Alapszakasze Jegyzőkönyv: Ratkai Kitti
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Lőcsei Eszter
Támadó időmérő: Lőcsei Eszter
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FFI0642021-01-2218:30Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSZEK KESzolnoki MÁV SEMegyei Felnőtt Férfi Alapszakasze Jegyzőkönyv: Kapocsi Eszter
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Imre Noémi
Támadó időmérő: Imre Noémi
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OGYC-40612021-01-2310:00Kisújszállás Móricz Zs. GimnáziumKisújszállási SESzolnoki Sportcentrum/BOrszágos Gyermek Bajnokság U12e Jegyzőkönyv: Földi Alexandra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Deme Zsófia
Támadó időmérő: Deme Zsófia
Táblakezelő: Szabó Aletta Mara
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OGYC-40622021-01-2311:30Kisújszállás Móricz Zs. GimnáziumSzolnoki Sportcentrum/BVásárhelyi DelfinekOrszágos Gyermek Bajnokság U12e Jegyzőkönyv: Földi Alexandra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Deme Zsófia
Támadó időmérő: Deme Zsófia
Táblakezelő: Kiss Kata Noémi
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OGYC-40632021-01-2313:00Kisújszállás Móricz Zs. GimnáziumVásárhelyi DelfinekKisújszállási SEOrszágos Gyermek Bajnokság U12e Jegyzőkönyv: Földi Alexandra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Kiss Kata Noémi
Támadó időmérő: Kiss Kata Noémi
Táblakezelő: Szabó Aletta Mara
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OGYC-40112021-01-2409:00Jászberény Lehel SportcsarnokLehel KosársuliSzolnoki SportcentrumOrszágos Gyermek Bajnokság U12e Jegyzőkönyv: Kátai Anita
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Sebestény Dóra
Támadó időmérő: Kövér Ádám
Táblakezelő: Sebestény Dóra
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OGYC-40122021-01-2410:30Jászberény Lehel SportcsarnokSzolnoki SportcentrumSzedeák BikákOrszágos Gyermek Bajnokság U12e Jegyzőkönyv: Kátai Anita
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Sebestény Dóra
Támadó időmérő: Kövér Ádám
Táblakezelő: Sebestény Dóra
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OGYC-40132021-01-2412:00Jászberény Lehel SportcsarnokSzedeák BikákLehel KosársuliOrszágos Gyermek Bajnokság U12e Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Szabó Martin
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Szabó Martin
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FOKD-11232021-01-2415:00Jászberény Lehel SportcsarnokLehel KosársuliVásárhelyi KosársuliFőtábla kadett U16 fiúe Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Szabó Martin
Időmérő: Kövér Ádám
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Kövér Ádám
Statisztikus 1: Sebestény Dóra
Statisztikus 2: Kovács Dániel
Statisztikus 3:
OGYA-40512021-01-2409:30Karcag Városi SportcsarnokBKG PRIMA Akadémia HajdúszoboszlóKarcagi SE Pusztai Sasok/BOrszágos Gyermek Bajnokság U12e Jegyzőkönyv: Csíkos Lilla
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Németh Csilla
Támadó időmérő: Németh Csilla
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OGYA-40522021-01-2411:00Karcag Városi SportcsarnokBKG PRIMA Akadémia EbesBKG PRIMA Akadémia HajdúszoboszlóOrszágos Gyermek Bajnokság U12e Jegyzőkönyv: Csíkos Lilla
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Németh Csilla
Támadó időmérő: Németh Csilla
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
OGYA-40532021-01-2412:30Karcag Városi SportcsarnokKarcagi SE Pusztai Sasok/BBKG PRIMA Akadémia EbesOrszágos Gyermek Bajnokság U12e Jegyzőkönyv: Csíkos Lilla
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Németh Csilla
Támadó időmérő: Németh Csilla
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
whunu16_jas_22021-01-2409:00Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSzolnoki Sportcentrum U14Békési SZSKMegyei Kadett Leány (U16)e Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Rontó Nikolett
Időmérő: Mile-Kurucz Júlia
Támadó időmérő: Mile-Kurucz Júlia
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
whunu16_jas_112021-01-2410:45Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokPityke KSEBékési SZSKMegyei Kadett Leány (U16)e Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Rontó Nikolett
Időmérő: Mile-Kurucz Júlia
Támadó időmérő: Mile-Kurucz Júlia
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
whunu16_jas_32021-01-2412:30Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSzolnoki Sportcentrum U14Pityke KSEMegyei Kadett Leány (U16)e Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Földvári Melitta
Időmérő: Fehérvári Zsófia
Támadó időmérő: Fehérvári Zsófia
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
2021-01-2415:00Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSzolnoki MÁV SEKiss Lenke Kosárlabda AkadémiaNB.I. "B" nőie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Pál-Szabóné Ulviczki Nikolett
Időmérő: Földvári Melitta
Támadó időmérő: Földvári Melitta
Táblakezelő: Nagy Szilvia
Statisztikus 1: Farkas Dávid
Statisztikus 2: Kapocsi Eszter
Statisztikus 3: