mérk.
kódsz.
dátum idő mérkőzés helyszíne mérkőző csapatok osztály küldendő személyzet
FRKK-20322021-11-2218:30Jászberény Apponyi Ált. Isk.Lehel KosársuliEgri VSI KOK/ARegionális kadett bajnokság U16 fiúe Jegyzőkönyv: Kátai Anita
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Szabó Martin
Támadó időmérő: Liszi Vanda Sára
Táblakezelő: Szabó Martin
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
hunu14_jas_192021-11-2416:15Jászberény Apponyi Ált. Isk.Lehel Kosársuli U14 Leányok vk.Cívis KK - GFE Gyakorló SzarvasMegyei Serdülő Fiú (U14) "B" csoporte Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Időmérő: Kovács Dániel
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Kovács Dániel
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
hunu14_jas_132021-11-2417:15Jászberény Apponyi Ált. Isk.Cívis KK - GFE Gyakorló SzarvasLehel Kosársuli U14 Leányok vk.Megyei Serdülő Fiú (U14) "B" csoporte Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Időmérő: Kovács Dániel
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Kovács Dániel
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
hunu14_jas_52021-11-2517:30Jászberény Apponyi Ált. Isk.Lehel Kosársuli U14 BLehel Kosársuli U14 AMegyei Serdülő Fiú (U14) "A" csoporte Jegyzőkönyv: Kátai Anita
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Urbán Adrián
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Urbán Adrián
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FFI0232021-11-2518:30Karcag Városi SportcsarnokKarcagi SETörökszentmiklósi KSEMegyei Felnőtt Férfi Alapszakasze Jegyzőkönyv: Szabó Aletta Mara
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Csíkos Lilla
Támadó időmérő: Csíkos Lilla
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FFI0622021-11-2520:30Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSzolnoki Baglyok SEAlbertirsai SEMegyei Felnőtt Férfi Alapszakasze Jegyzőkönyv: Ratkai Kitti
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Mile-Kurucz Júlia
Támadó időmérő: Mile-Kurucz Júlia
Táblakezelő:
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FRKK-40232021-11-2517:00Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KA/BKecskeméti KA/BRegionális kadett bajnokság U16 fiúe Jegyzőkönyv: Balogh Orsolya
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Fehérvári Zsófia
Támadó időmérő: Földvári Melitta
Táblakezelő: Nagy Szilvia
Statisztikus 1: Farkas Ádám
Statisztikus 2: Szpiró Balázs
Statisztikus 3:
LRKK-40212021-11-2618:15Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSzolnoki Sportcentrum/BSalgótarjáni KI SzécsényRegionális kadett bajnokság U16 leánye Jegyzőkönyv: Nagy Szilvia
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Mezei Tibor
Támadó időmérő: Mezei Tibor
Táblakezelő: Kovács Anita
Statisztikus 1: Mile-Kurucz Júlia
Statisztikus 2: Földvári Melitta
Statisztikus 3:
FOJD-10732021-11-2715:00Jászberény Lehel SportcsarnokLehel KosársuliFélegyházi TSINemzeti junior bajnokság U18 fiú Főtáblae Jegyzőkönyv: Kátai Anita
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Szabó Martin
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Szabó Martin
Statisztikus 1: Sebestény Dóra
Statisztikus 2: Kovács Dániel
Statisztikus 3:
LRJK-10412021-11-2711:00Szolnok B. Nagy Pál SportcsarnokSzolnoki MÁV SEDVTK ÉLKSK TRegionális junior bajnokság U18 leánye Jegyzőkönyv: Ratkai Bonita
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Fehérvári Zsófia
Támadó időmérő: Fehérvári Zsófia
Táblakezelő: Kovács Anita
Statisztikus 1: Földvári Melitta
Statisztikus 2: Farkas-Kapocsi Eszter
Statisztikus 3:
FOKD-10822021-11-2712:00Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KA/ASoproni SI KA SMAFC/BNemzeti kadett bajnokság U16 fiú Főtáblae Jegyzőkönyv: Balogh Orsolya
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Balogh Andrea
Támadó időmérő: Kohári Attila
Táblakezelő: Nagy Szilvia
Statisztikus 1: Farkas Ádám
Statisztikus 2: Szpiró Balázs
Statisztikus 3:
FOJB-10742021-11-2715:00Szolnok Széchenyi István GimnáziumSzolnoki KAPVSK NKANemzeti junior bajnokság U18 fiú Főtáblae Jegyzőkönyv: Fehérvári Zsófia
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Balogh Orsolya
Támadó időmérő: Kohári Attila
Táblakezelő: Nagy Szilvia
Statisztikus 1: Farkas Dávid
Statisztikus 2: Szpiró Balázs
Statisztikus 3:
2021-11-2715:00Szolnok Tiszaligeti SportcsarnokSzolnoki Olajbányász II.SUNSHINE NYÍKSENB.II. férfie Jegyzőkönyv:
Jegyzőkönyv: Mile-Kurucz Júlia
Időmérő: Ratkai Bonita
Támadó időmérő: Pál-Szabó Dávid
Táblakezelő: Balogh Andrea
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FOSA-22412021-11-2810:00Jászberény Lehel SportcsarnokKecskeméti KA/BVásárhelyi RakétákRegionális serdülő bajnokság U14 fiúe Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Urbán Adrián
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Urbán Adrián
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FOSA-22422021-11-2812:00Jászberény Lehel SportcsarnokLehel KosársuliSzolnoki KA/BRegionális serdülő bajnokság U14 fiúe Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Urbán Adrián
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Urbán Adrián
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FOSA-22432021-11-2814:00Jászberény Lehel SportcsarnokvesztesvesztesRegionális serdülő bajnokság U14 fiúe Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Kátai Anita
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Kátai Anita
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3:
FOSA-22442021-11-2816:00Jászberény Lehel SportcsarnokgyőztesgyőztesRegionális serdülő bajnokság U14 fiúe Jegyzőkönyv: Sebestény Dóra
Jegyzőkönyv:
Időmérő: Kátai Anita
Támadó időmérő: Gömöri Sándor
Táblakezelő: Kátai Anita
Statisztikus 1:
Statisztikus 2:
Statisztikus 3: